Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela Zwykła - 8 września 2019

1. Dziś Niedziela ale 8 IX wspominamy Narodziny Najświętszej Maryi Panny taca na Seminarium Duchowne.
2. Dziś również rozpoczyna się IX Tydzień Wychowania pod hasłem: „Nauczycielu Gdzie Mieszkasz?”Przez wszystkie dni na Mszy św. będziemy polecać w modlitwach wychowawców i wychowanków.
3. W Loretto uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Loretańskiej Siostry Loretanki zapraszają na Mszę św. pod przewodnictwem Ks. Bpa R. Kamińskiego o godz. 13.00.
4. W piątek 13 września po Mszy Św. Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją ze świecami.
5.W sobotę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym dniu we Włocławku czuwanie „Polska pod krzyżem”. Natomiast w parafii po Mszy św. zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i modlitwę w int naszej Ojczyzny.
6. W przyszłą niedzielę zapraszam na godz. 11:00 na Mszę Św. dzieci przygotowujące się do I komunii św. i ich rodziców, po Mszy św. spotkanie.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik „Idziemy”.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła. Informuję, że w minionym tygodniu zostały zakończone prace z malowaniem dachu kościoła koszt prac to 3000 zł plus materiały. Panowie którzy to robili część prac wykonali nieodpłatnie. Bóg zapłać. Do pomalowania wieży kościoła potrzeba było wynająć podnośnik jedna rodzina pokryła koszty wynajęcia. Za co również składam serdeczne Bóg zapłać.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała się Wami.