Ogłoszenia parafialne – 6 stycznia 2019

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. Wspieramy naszymi modlitwami i ofiarami misje i misjonarzy taca na misje, po Mszy św. o godz. 11:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 16:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.
2. W styczniu Msze św. w Pon. Czw. Pt i Sob. Odprawiane będą o godz. 830 natomiast Wt. i Śr. o godz. 15:00 .
3. 10 I w czwartek o godz. 18:00
młodzieży naszej parafii zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania. Mszę św. odprawi i Bierzmowania udzieli Ks. Bp Romuald Kamiński Już dziś serdecznie zapraszam.
4. Spowiedź dla młodzieży, świadków i rodziców w środę od 15:30.
5. Zachęcam do czytania tygodnika „Idziemy”
6. Z darów które przynieśliśmy w Adwencie zostały zrobione paczki dla 12 rodzin w naszej parafii serdecznie dziękuję w imieniu obdarowanych.

7. W tym tygodniu wizyta duszpasterska rodzin – tzw. kolęda.

7 I Poniedziałek od godz. 1530 – Iks. Bajkowa Malinowa IIks. – Jesienna Rybacka

8 I Wtorek od godz. 1530 lks Jagiellońska Zaciszna II ks.– Al. Wolności od Jagiellońskiej w stronę łąk

11 I Piątek od 1530 ul. Latoszek

12 I Sobota od 1000 ul. Kolonijna Jeziorna

14 I Poniedziałek ul. Przelotowa

Bardzo proszę rodziny aby przyjechały po księdza

Składam serdeczne Bóg zapłać za miłe przyjęcie nas po kolędzie i ofiary złożone na potrzeby kościoła.

8. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Danutę Kuropacińską i Wandę Zielińską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…