Ogłoszenia Na XXVIII Niedzielę Zwykłą - 15 X 2023

1. Informuję, że można składać intencje na przyszły rok i kartki na wypominki.
2. Nabożeństwa różańcowe w poniedziałek i sobotę po Mszy św. porannej, a od wtorku do piątku i w niedzielę o godz. 1730. Dla dzieci różaniec od wtorku do piątku o godz. 1630.  Zapraszam do modlitwy różańcowej, którą tak bardzo umiłował Św. Jan Paweł II.
3. Dzisiaj po godz. Mszy Św. o godz. 1100 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców, a po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
4. Jutro wspominać będziemy dzień wyboru kard. Karola Wojtyły na stolicę Piotrową, który przyjął imię Jan Paweł II.
5. Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania, świadków i rodzin w sobotę od godz. 1000 do 1130.
6.  Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, pracę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.