Ogłoszenia Na XXVI Niedzielę Zwykłą - 01 X 2023

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, również po Mszach św. o godz. 900 i 1100 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza, po Mszy św. Wieczornej zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania na spotkanie. Taca przeznaczona jest na dom Św. Siostry Faustyny w Ostrówku.
2. Ogłaszamy dla dzieci konkurs Różańcowy. Zapraszam rodziców wraz z dziećmi do zrobienia Różańca technika dowolna prace przynosimy do szkoły do 13 X, będą one ocenione i następnie przyniesione do kościoła. Byśmy mogli podziwiać pomysły i zdolności rodzin.
3. W zakrystii rozprowadzane są kalendarze parafialne, które będą również rozdawane na kolędzie ofiary z kalendarzy i z kolędy będą przeznaczone na witraż w wieży kościoła. Bóg zapłać.
4. Dzisiaj rozpoczynamy październik miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe w poniedziałek i sobotę po Mszy św. porannej, a od wtorku do piątku i w niedzielę o godz. 1730. Dla dzieci różaniec od wtorku do piątku o godz. 1630.  Zapraszam do modlitwy różańcowej, którą tak bardzo umiłował Św. Jan Paweł II.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o dobre, święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek
Msza Św. wynagradzająca o godz. 1800. Spowiedź. 1730. W sobotę o godz. 830 Msza Św. wynagradzająca, Różaniec i adoracja.
6. W sobotę na godz. 1000 zapraszam na spotkanie młodszych ministrantów i kandydatów na ministrantów.
7. W sobotę od godz. 1100 do 1300 zapraszam mieszkańców Drogoszewa do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, pracę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.