Ogłoszenia Na XXII Niedzielę Zwykłą - 03 IX 2023

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli miesiąca, a po Mszy św. o godz. 900 i 1100 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
2. Bóg zapłać nowożeńcom Karolinie Bralewskiej i Maciejowi Chmielewskiemu za kwiaty zdobiące nasz kościół.
3. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 4 września. Zapraszam na Mszę św. o godz. 800, dzieci młodzież rodziców nauczycieli i wychowawców, by prosić Pana Boga o błogosławieństwo na nowy rok pracy.
4. Przypominam, że od 1 IX Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 1800.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o dobre święte i liczne powołania kapłańskie zakonne i misyjne.
6. W piątek, 8 września, Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
7. W sobotę na godz. 1000 zapraszam na spotkanie młodszych ministrantów i kandydatów na ministrantów.
8. Wszystkich pierwszoklasistów ze szkół podstawowych zapraszam 10 września z tornistrami i przyborami szkolnym na uroczyste błogosławieństwo i poświęcenie podczas Mszy Św. o godz. 1100. Przypominam rodzicom, że edukacja szkolna i katechetyczna powinna być przedmiotem ich szczególnej troski. Podczas ślubowania małżonkowie zobowiązywali się do katolickiego wychowania potomstwa.
9. W przyszłą Niedzielę taca  przeznaczona na nasze Seminarium Duchowne.
10.Siostry Loretanki zapraszają przyszłą Niedzielę na Odpust Matki Bożej Loretańskiej do Loretto, Mszy św. o godz. 1300 będzie przewodniczył  ks. bp Leon Dubrawski z Ukrainy.
11.Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, pracę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
12.Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
13.W sobotę od godz. 1100 do 1300 zapraszam do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.
14.W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Helenę Rojek wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…