Ogłoszenia Na XXI Niedzielę Zwykłą - 27 VIII 2023

1. W tym tygodniu 1 września przypada pierwszy piątek miesiąca. W piątek idę do chorych o godz. 1000 Msza wynagradzająca o 1800. Spowiedź od 1730, zapraszam dzieci na rozpoczęcie nowenny dziewięciu pierwszych piątków miesiąca i rozpoczęcia roku szkolnego z Panem Jezusem. Jest to 84 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się za wszystkich poległych w obronie ojczyzny.
2. 2 września pierwsza sobota miesiąca o godz. 830 Msza Św. wynagradzająca, Różaniec i adoracja.
3. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 1100 Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli miesiąca. Po Mszy św. o godz. 900 i 1100 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
4. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 4 września. Zapraszam na Mszę św. na godz. 800.
5. Wszystkich pierwszoklasistów ze szkół podstawowych zapraszam 10 września z tornistrami i przyborami szkolnym na uroczyste błogosławieństwo i poświęcenie podczas Mszy Św. o godz. 1100. Przypominam rodzicom, że edukacja szkolna i katechetyczna powinna być przedmiotem ich szczególnej troski. Podczas ślubowania małżonkowie zobowiązywali się do katolickiego wychowania potomstwa.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, pracę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
8. W sobotę od godz. 1100 do 1300 zapraszam do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.