Ogłoszenia Na XX Niedzielę Zwykłą - 20 VIII 2023

1. Z tego miejsca w imieniu Parafian i własnym chciałbym podziękować Panu Piotrowi – organiście za pracę w naszej parafii. Przez prawie 5 lat uświetniał swoją grą Msze św. w Niedziele Uroczystości i Święta. Życzymy Panu Piotrowi wiele Bożego Błogosławieństwa w życiu rodzinnym i zawodowym. Szczęść Boże.
2. Bóg zapłać nowożeńcom Małgorzacie Kukla i Adrianowi Świerk oraz Milenie Palesa i Mateuszowi Garbacz za kwiaty zdobiące nasz kościół.
3. W sobotę 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Nasze myśli i serca kierujemy na Jasną Górę, by uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską. Msza Św. o godz. 830
4. Dziś zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych podczas powodzi na Słowenii.
5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, pracę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
8. W sobotę od godz. 1100 do 1300 zapraszam do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.