Ogłoszenia Na XVIII Niedzielę Zwykłą - Święto Przemienienia Pańskiego 6 VIII 2023

1. Miesiąc sierpień to miesiąc pielgrzymek i Narodowych rocznic jest to również miesiąc trzeźwości. Pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie, pielgrzymach oraz tych którzy podejmują na ten czas abstynencję.
2. Dzisiaj I Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 1100 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 900 i 1100 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
3. Informuję, że w minionym tygodniu w naszym kościele zostały wymienione okna w wieży kościoła – jest to przygotowanie do montażu witraża  który będzie założony w przyszłym roku, została odnowiona podłoga w zakrystii i zrobiono nowe ogrodzenie i odnowiono kapliczkę przy ul. Warszawskiej.
4. W przyszłą niedzielę z racji 13 dnia miesiąca o godz. 1830 różaniec fatimski z procesją ze świecami. Serdecznie zapraszam.
5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, pracę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
8. W sobotę od godz. 1100 do 1300 zapraszam do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.