Ogłoszenia Na XVII Niedzielę Zwykłą - 30 VII 2023

1. Miesiąc sierpień to miesiąc pielgrzymek i Narodowych rocznic jest to również miesiąc trzeźwości. Pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie, pielgrzymach oraz tych którzy podejmują na ten czas abstynencję.
2. Informuję, że w lipcu zostało dokończone malowanie odpłatnie ogrodzenie naszego cmentarza, serdecznie dziękuję tym osobom które podjęły się tego dzieła.
3. We wtorek 1 sierpnia 79 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego o godz. 1700  rozdzwonią się dzwony. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich, którzy walczyli w obronie naszej Ojczyzny.
4. W środę 2 sierpnia, w kościołach i klasztorach franciszkańskich obchodzone jest patronalne święto Matki Bożej Anielskiej Porcjunkuli.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek adoracja od 1830. W piątek Msza Św. wynagradzająca o godz. 1900. Spowiedź. 1830. W sobotę o godz. 830 Msza Św. wynagradzająca, Różaniec i adoracja.
6. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 1100 Adoracja Najświętszego Sakramentu z  racji I Niedzieli miesiąca. Po Mszy św. o godz. 900 i 1100 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, pracę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
10. W sobotę od godz. 1100 do 1300 zapraszam do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.
11. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Krzysztofa Wiaderko. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…