Ogłoszenia Na XVI Niedzielę Zwykłą - 23 VII 2023

1. Przypominam że, od 2 lipca do końca sierpnia Msze święte wieczorne odprawiane będą o godz. 1900. Przez cały miesiąc lipiec będzie odmawiana litania do Krwi Chrystusa przez członków Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.
2. Dzisiaj po każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów. Modlimy się też za solenizantów z okazji Św. Jakuba i Św. Krzysztofa.
3. We wtorek 25 przypada liturgiczne wspomnienie św. Jakuba i Krzysztofa, po Mszy św. również poświęcenie pojazdów.
4. W środę , 26 lipca, obchodzimy liturgiczne wspomnienie Dziadków Pana Jezusa - świętych Anny i Joachima. Jest to zawsze dzień wdzięczności Rodzicom, Dziadkom i Seniorom, za których dziękujemy Panu Bogu i polecamy w naszych modlitwach.
5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
7. W sobotę od godz. 1100 do 1300 zapraszam do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.