Ogłoszenia Na XV Niedzielę Zwykłą - 16 VII 2023

1. Od 2 lipca do końca sierpnia Msze święte wieczorne odprawiane będą o godz. 1900. Przez cały miesiąc lipiec będzie odmawiana litania do Krwi Chrystusa przez członków Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.
2.
W przyszłą niedzielę 23 lipca zapraszam po każdej Mszy św. użytkowników wszelkich pojazdów i rowerów na obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów. Modlić się też będziemy solenizantów z okazji Święta Św. Jakuba i Św. Krzysztofa.
3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
4. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
5. W sobotę od godz. 11.00 do godz. 13.00 zapraszam do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.