Ogłoszenia Na XIV Niedzielę Zwykłą - 8 VII 2023

1.   Od 2 lipca do końca sierpnia Msze święte wieczorne odprawiane będą o
godz. 1900. Przez cały miesiąc lipiec będzie odmawiana litania do Krwi Chrystusa przez członków Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.
2.  W czwartek 13 lipca po Mszy św. nabożeństwo fatimskie połączone z procesją ze świecami. Serdecznie zapraszam.
3. Sierpień jest miesiącem pielgrzymek na Jasną Górę. Wspólnie wierni tradycji naszych Ojców, zanosimy do Matki Bożej Królowej Polski wszystkie nasze sprawy narodowe, rodzinne i osobiste. W dniu 5 sierpnia wyrusza Praska Pielgrzymka „Totus Tuus” z kościoła z ul. Ostrobramskiej. W dniu 6 sierpnia o godz. 6:00 z kościoła Św. Ducha przy ul. Długiej wyrusza 312 Warszawska Piesza Pielgrzymka Paulińska.
4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
5. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecznaszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Blogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
6.  W sobotę od godz. 1100 do 1300 zapraszam do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.