Ogłoszenia Na XIII Niedzielę Zwykłą - 2 VII 2023

1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 1100 Adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. o godz. 900 i 1100 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
2. Bóg zapłać nowożeńcom Natalii Zadrożnej i Michałowi Bom za kwiaty zdobiące nasz kościół.
3. Od 2 lipca do końca sierpnia Msze święte wieczorne odprawiane będą o godz. 1900.
4. Przez cały miesiąc lipiec będzie odmawiana litania do Krwi Chrystusa przez członków Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek modlimy się o dobre święte i liczne powołania kapłańskie zakonne i misyjne. W piątek idę do chorych o godz. 1000 Msza wynagradzająca o 1900. Spowiedź od 1830.
6. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, obozy, kolonie życzę udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej ścieżce. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele - niech to będzie strój godny tego miejsca.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
9. W sobotę od godz. 1100 do 1300 zapraszam do sprzątania naszego kościoła i terenu wokół.
10.W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Michała Kownackiego i Rafała Jankowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…