Ogłoszenia Na XII Niedzielę Zwykłą - 25 VI 2023

1. W naszym kościele nabożeństwa czerwcoweod wtorku do piątku i w Niedzielę o godz. 17.30, a w poniedziałek i sobotę po Mszy św. porannej. Serdecznie zaparaszam.
2. Składam serdeczne podziękowania dyrektorowi naszej szkoły - Pawłowo Deludze, który zasponsorował odnowienie obrazu Pana Jezusa.
3. W czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca na konserwację Bazyliki Św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej. Odpust zupełny dla osób posługujących się dewocjonaliami pobłogosławionymi przez Ojca Świętego lub biskupa, pod warunkiem odmówienia Wyznania Wiary.
4. Od 2 lipca do końca sierpnia Msze święte wieczorne odprawiane będą o godz. 19.00.
5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca - o godz. 8.30 Msza Św. wynagradzająca i różnaniec.
6. Najbliższa Niedziela to I miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
7. Wszytskim wyjeżdżającycm na urlopy, letnie obozy, kolonie życzę udanego, radosnego wypoczynku. Pamietajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej ścieżce. Nie bójmy sie manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele - niech to będzie strój godny tego miejsca.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
10. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Kamila Morko. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie....