Ogłoszenia Na XI Niedzielę Zwykłą - 18 VI 2023

1. Dziś zbiórka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce, gdzie posługują nasi kapłani, po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramnetu Bierzmowania.
2. W naszym kościele nabożeństwa czerwcowe od wtorku do piatku i w Niedzielę o godz. 17.30, a w poniedziałek i sobotę po Mszy św. porannej. Serdecznie zapraszam .
3. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Przypominamy dzieciom, młodzieży, rodzicom i wychowawcom, że każde dzieło, by było dobrze zakończone powinno być ofiarowane Panu Bogu. w naszym kościele Msza św. dziękczynna w czwartek o godz. 18.00 i piątek o godz. 8.00. Mamy możliwość wyboru.
4. W piątek obchodzimy Dzień Ojca. Składamy życzenia i modlimy się za Ojców, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny!
5. Również w piątek swoje imieniny obchodzi ks. Zenobiusz pamiętajmy w modlitwach o ks. Solenizancie.
6. W sobotę przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
7. W piatek 23 czerwca przypada 18 rocznica święceń biskupiskich Pasterza biskupa Romualda Kamińskiego. Pamietajmy w naszych modlitwach o naszym Pasterzu.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.