Ogłoszenia Na X Niedzielę Zwykłą - 11 VI 2023

1. Dziś Nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją o godz. 1730. Codziennie do piątku po Nabożeństwie procesja.
2. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Milena Palesa panna z par tut. i Mateusz Garbacz kawaler z par św. Antoniego z Lucynowa. Zap. II
3. Bóg zapłać rodzicom dzieci rocznicowych za dar ołtarza będzie zakupiony welon do wystawienia Najświętszego Sakramentu i odnowiony kielich.
4. Bóg zapłać wszystkim którzy zatroszczyli się o oprawę procesji Bożego Ciała zwłaszcza do przygotowania ołtarzy, Panom z asysty, ministrantom, dzieciom komunijnym i rocznicowym, policji a przede wszystkim Wam drodzy parafianie i goście za obecność, która jest wyrazem naszej wiary i miłości do Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
5. We wtorek 13 czerwca z racji rocznicy objawień fatimskich wyjątkowo nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna będzie połączona z różańcem fatimskim.
6. W środę 14 VI Ks. Zenobiusz będzie obchodził 64 r święceń kapłańskich pamiętajmy w modlitwie o dostojnym jubilacie.
7. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji poświęcenie wianków.
8. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu z racji uroczystości nie ma postu. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa.
9. W sobotę Uroczystość Najczystszego Serca Maryi.
10.W przyszłą Niedzielę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.
11.Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
12.Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.