Ogłoszenia Na V Niedzielę Zwykłą - 04.02.2024 r.

1. Dzisiaj I NIEDZIELA miesiąca. Po Mszy św. o godz. 1100 Nabożeństwo Adoracyjne.
2. W środę 7 lutego dzień imienin Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Otoczmy naszego biskupa modlitwą i serdecznością.
3. W przyszłą niedzielę 11 lutego przypada Święto Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Światowy Dzień Chorego - zbiórka do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.
4. Osoby, które z różnych powodów nie mogły spotkać się na wspólnej modlitwie i błogosławieństwie domu a chciałyby zaprosić księdza mogą zgłosić się do zakrystii w celu ustalenia terminu.
5. Składam serdeczne Bóg zapłać tym osobom, które wczoraj przyszły rozbierać dekoracje świąteczne.
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała Wami.