Ogłoszenia Na V Niedzielę Wielkanocną - 28.04.2024 r

1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się
Krzysztof Szwarc kaw z par Wniebowzięcia NMP z Andrzejewie i Patrycja Łukaszewicz panna z par tut zap 2 Przemysław Krawczyk kaw z par NMP Matki Kościoła w Rząśniku i Patrycja Wojciechowska panna z par tut zap 2.
2. W środę 1 maja wspomnienie Św. Józefa Robotnika, rozpoczynamy miesiąc maj, podczas którego w sposób szczególny modlimy się do Matki Bożej w czasie nabożeństw majowych. W naszym kościele nabożeństwa majowe codziennie od wtorku do piątku i w Niedziele o godz. 1730. A w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej.
3. W czwartek 2 V dzień flagi, pamiętajmy o wywieszeniu flagi.
4. W piątek 3 maja Uroczystość Królowej Polski. Msze św. o godz. 900, 1200 - Suma odpustowa którą odprawi i kazanie wygłosi ks. Artur Nagraba proboszcz par. św. Ap. Jana i Pawła w Warszawie na Gocławiu i 1800. Nabożeństwo majowe o godz. 1730. Z racji uroczystości nie ma postu.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o dobre święte i liczne powołania kapłańskie zakonne i misyjne. W piątek odpust, Msza wynagradzająca o godz. 1800. Spowiedź przed każdą Mszą św. W sobotę Msza Św. wynagradzająca o godz. 830, następnie różaniec i adoracja.
6. W sobotę 4 maja wspomnienie św. Floriana – patrona strażaków - patrona naszej diecezji. Msza św. o godz. 1200 na Cmentarzu za zmarłych w ramach odpustu parafialnego – serdecznie zapraszam. Będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
7. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 1100 Nabożeństwo Adoracyjne, będą zbierane również ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, pracę i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
10.Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.