Ogłoszenia Na Niedzielę Świętej Rodziny - 31 XII 2023 r

1. Dzisiaj ostatni dzień roku 2023 – Uroczystość Św. Rodziny, na każdej Mszy św. odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Po Mszy św. o godz. 1600 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.
2. Jutro 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Msze Święte jak w każdą niedzielę.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o dobre, święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne    i misyjne. W piątek
Msza Św. wynagradzająca o godz. 1600. Spowiedź. 1530.
4. W sobotę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej Mszy Św. Taca na misje. Tego dnia w kościołach święcona jest kreda, którą - zgodnie z dawnym polskim zwyczajem - na drzwiach naszych domów kreślimy pierwsze litery imion Mędrców: Kacpra, Melchiora i Baltazara. Pragniemy przez to wyrazić, że jak kiedyś oni, tak my teraz również chcemy szukać Chrystusa i cieszyć się z Jego znalezienia w naszym życiu. Oznakowanie w ten sposób drzwi naszych domów posiada rangę świadectwa wiary wobec naszych braci i sióstr, którzy od nas tego świadectwa oczekują.
5. Porządek wizyty duszpasterskiej – kolędy. Ofiary w trakcie kolędy będą przeznaczone na witraż w oknie na chórze. Bóg zapłać.
· 2 I wt od 1630 I ks Mała i Malinowa, II ks Jesienna, Rybacka, Bajkowa, Dobra
· 3 I śr od 1630 I ks Jagiellońska Zaciszna Al. Wolności Drogoszewo II ks Al. Wolności Rybienko nr od 1 nieparzyste
· 4 I czw od 1630 I ks Latoszek nr nieparzyste II ks Latoszek parzyste
· 5 I pt od ok 1700 Al. Wolności  parzyste
· 8 I pon od 1500 I ks Przelotowa II ks Ogrodowa
· 13 I sob od 1000 I ks Letniskowa Dolna II ks Słoneczna Konwaliowa Piaskowa
· 15 I pon od 1500 I ks Jasna II ks Broniewskiego Targowa nr nieparzyste
· 16 I wt od 1500 I ks Mickiewicza Targowa nr parzyste II ks Powstańców Rybienko Sobieskiego Czackiego
Bardzo proszę rodziny aby przyjechały po księdza.
6. Zapraszam serdecznie 07.01. 2024 r. na mszę świętą o godzinie 11.00, po której odbędą się Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów Szkoły Podsatwowej nr 3 im. Stanisława Wróbla ,,Jaskółki'' w Wyszkowie.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała Wami.