Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 07 I 2024 r.

1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. Wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie, myślimy z wdzięcznością o Sakramencie Chrztu, który jest początkiem i fundamentem chrześcijańskiego życia. Dzisiaj Po Mszy św. o godz. 11.00 Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły w reżyserii pani katechetki Grażyny Sroczyńskiej.
2. Od jutra w liturgii rozpoczyna się tak zwany Okres Zwykł. Jednak tradycyjnie przedłużamy śpiewanie kolęd i utrzymanie bożonarodzeniowych dekoracji do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego zwanego u nas Matki Bożej Gromnicznej, które bezpośrednio wiąże się z Bożym Narodzeniem.
4. Porządek wizyty duszpasrterskiej - kolędy. Ofiary w trakcie kolędy będą przeznaczone na witraż w oknie na chórze. Bóg zapłać.
* 13 i sob od 10.00 I ks Letniskowa Dolna II ks Słoneczna Konwaliowa Piaskowa
* 15 I pon od 15.00 I ks Jasna II ks Broniewskiego Targowa nr nieparzyste
* 16 I wt od 15.00 I ks Mickiewicza Targowa nr parzyste II ks Powstańców Rybienko Sobieskiego Czackiego.
Bardzo proszę rodziny aby przyjechały po księdza.
4. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
5. Intencje Mszalne wywieszone w gablocie.
6. Pomódlmy się za zmarłych polecanych w wypominkach Zdrowaś Maryjo...., Wieczny odpoczynek...