Ogłoszenia Na IV Niedzielę Wielkanocną 21.04.2024 r.

1. Dzisiaj  Niedziela Dobrego Pasterza w naszej parafii obchodzimy Niedzielę Seminaryjną – do naszej wspólnoty przyjechali klerycy naszego seminarium Duchownego wraz z ks. prefektem, ofiary zebrane dzisiaj na tacę przeznaczone są na utrzymanie naszego seminarium duchownego. Po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się
3. We wtorek Uroczystość Św. Wojciecha, głównego Patrona Polski.
4. W przyszłym tygodniu 3 maja w piątek będziemy obchodzili odpust parafialny, przypominam, że suma odpustowa odprawiona będzie o godz. 1200.
5. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz   naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
6. Zachęcam do czytania Tygodnika  „Idziemy”.