Ogłoszenia Na III Niedzielę Wielkanocną - 14.03.2024 r.

1. Rozpoczyna się Tydzień Biblijny, jest on szczególną zachęta do częstszego czytania Pisma świętego.
2. Dzisiaj, odbędzie się w Warszawie Narodowy Marsz Życia organizowany przez Fundację świętego Benedykta we współpracy z Koalicją dla Życia i Rodziny. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.
3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy obchodzili Niedzielę Seminaryjną – do naszej wspólnoty przyjadą klerycy naszego seminarium Duchownego wraz z ks. prefektem, ofiary w tym dniu przeznaczone będą na utrzymanie naszego seminarium duchownego. Po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
4. Składam serdeczne Bóg zapłać za pracę, modlitwy i ofiary składane na rzecz   naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
5. Zachęcam do czytania Tygodnika  „Idziemy”.