Ogłoszenia parafialne XXXIII Niedziela Zwykła - 17 listopada 2019

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na utrzymanie Seminarium.
2. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Milan Kotaś kaw z par tut. i Anna Dobrzeniecka panna z par Niepokalanego Poczęcia NMP. W Sokołowie Włościńaskim, Damian Salwin kaw. i Malwina Kotaś panna oboje z par tut. Mateusz Kopka kaw z par Przemienienia Pańskiego w Radzyminie i Żaneta Polita panna z par tut.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I komunii św.
4. W przyszłą niedzielę 24 listopada przypada Uroczystość Chrystusa Króla, jest to ostatnia roku liturgicznego. Po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Chrystusowi Królowi. W tym dniu możemy uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu Poświęcenia przy spełnieniu pozostałych warunków.
5. Przez cały miesiąc listopad po Mszy św. modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.
6. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecam tygodnik „Idziemy”.
8. Informuję, że w minionym tygodniu na cmentarz zostało podrzuconych 31 worków z liśćmi o pojemności od 20 do 50 l.
9. Nie wszyscy nasi parafianie włączyli się w opłacanie opłat za utrzymanie cmentarza, jest to 50 zł rocznie to 4 zł na miesiąc.
10. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała się Wami.
11. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy ś.p. Jerzego Roickiego i Bogusława Deptułę Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.