Ogłoszenia parafialne XXXII Niedziela Zwykła - 10 listopada 2019

1. Dziś zbiórka do puszek na rzecz prześladowanych chrześcijan. Hasło tegorocznego dnia brzmi: „Sudan Południowy – Przemilczane cierpienie!”. Naszą modlitwą i ofiarą wesprzyjmy Chrześcijan prześladowanych współcześnie na całym świecie.
2. Bóg zapłać nowożeńcom Urszuli Roickiej i Kamilowi Bala za kwiaty zdobiące nasz kościół.
3. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Milan Kotaś kaw z par tut. i Anna Dobrzeniecka panna z par Niepokalanego Poczęcia NMP. W Sokołowie Włościańskim, Damian Salwin kaw. i Malwina Kotaś panna oboje z par tut. Mateusz Kopka kaw z par Przemienienia Pańskiego w Radzyminie i Żaneta Polita panna z par tut.
4. 11 listopada przypada Święto Niepodległości (101 rocznica odzyskania niepodległości). Modlimy się za tych, którzy oddawali życie za wolność Polski i za tych, którzy kształtują jej współczesność. Po Mszy św. o godz. 11.00 odśpiewamy hymn Polski. Msze św. wg. Porządku Niedzielnego.
5. Taca w przyszłą Niedzielę przeznaczona jest na Seminarium.
6. Przez cały miesiąc listopad po Mszy św. modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecam tygodnik „Idziemy”.
8. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Informuję, że w minionym tygodniu zapłaciliśmy już całą kwotę 30 tysięcy za kamień na schody i kostkę na podjazd. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała się Wami.