Ogłoszenia parafialne XXVIII Niedziela Zwykła - 11 październik 2020

1. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieło nowego tysiąclecia dla dzieci i młodzieży zdolnej a z ubogich rodzin.
2. Bóg zapłać nowożeńcom Janowi Cybulskiemu i Katarzynie Mikołajczewskiej i Łukaszowi Rucińskiemu i Marcie Ziajkowskiej za kwiaty zdobiące nasz kościół.
3. Nabożeństwa różańcowe w poniedziałek i sobotę po Mszy św. porannej, a od wtorku do piątku i w niedzielę o godz. 17.30. Dla dzieci różaniec o godz. 16.30. Zapraszam do modlitwy różańcowej, którą tak bardzo umiłował Św. Jan Paweł II.

4. Przypominam dzieciom, że trwa konkurs na najpiękniejszy różaniec, różańce przynosimy do 20 X.
5. We wtorek 13 X ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O 17.30 Różaniec a potem procesja ze świecami, następnie Msza św.
6. W środę Dzień Edukacji Narodowej – pamiętajmy o Nauczycielach i Pracownikach Szkół. Okażmy im naszą życzliwość i pamiętajmy w modlitwie.
7. Na ławkach pod chórem są rozłożone kartki na Wypominki za Zmarłych. Po wypełnieniu składamy je w zakrystii.
8. Można również zamawiać intencje na przyszły rok.
9. Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna, rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.
10. Składam serdeczne podziękowania panom, którzy w dniu wczorajszym poprawili kostkę wokół kościoła. Bóg zapłać.
11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik „Idziemy”.
12. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
13. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.