Ogłoszenia parafialne XXVII Niedziela Zwykła - 4 październik 2020

1. Ofiary dzisiaj Składane na tacę są przeznaczone na utrzymanie Domu św. Faustyny w Ostrówku. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia dla młodzieży zdolnej a z ubogich rodzin.
2. Przypominam, że trwa miesiąc październik – nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii w pon i sobotę po Mszy św. porannej, a od wtorku do piątku dla dzieci o 16.30 dla dorosłych o 17.30 w Niedzielę tylko o 17.30. Wszystkich serdecznie zapraszam.
3. Dzisiaj po Mszach św. o 9.00 i 11.00 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza, natomiast po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
4. Można już zamawiać intencje na przyszły rok, kartki z intencjami składamy w zakrystii i odbieramy w następną niedzielę.
5. Za tydzień będą przyjmowane Wypominki – kartki z wypominkami będą od następnej niedzieli.
6. W czwartek 8 X po Mszy św. pierwsze spotkanie dla Młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.
7. W tym tygodniu została przywieziona kredensja (szafy) do zakrystii – jest to dar kolędowy wszystkich parafian oraz zamontowane plafony na chórze i żyrandol.
8. Bóg zapłać tym naszym parafianom, którzy w dniu wczorajszym przyszli i pomogli porządkować kościół i teren wokół.
9. Zachęcam do czytania tygodnika „Idziemy”.
10. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
11. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.