Ogłoszenia parafialne XXVI Niedziela Zwykła - 27 września 2020

1. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszki na konserwację i utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie. W przyszłą niedzielę taca na Dom Św. Siostry Faustyny w Ostrówku.
2. Bóg zapłać nowożeńcom Sylwii Ambroziak i Piotrowi Wróbel za kwiaty zdobiące nasz kościół.
3. Rozpoczęły się zapisy do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas ósmych i klas pierwszych szkoły średniej i starszych. Zgłaszamy się do zakrystii po każdej Mszy św. Niedzielnej do końca września.
4. Od października będzie prowadzony w naszej parafii kurs przedmałżeński, jeśli zgłoszą się chętni którzy mają zamiar zawrzeć ślub w przyszłym roku proszę o zgłaszanie się do zakrystii.
5. W czwartek 1 października rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe w poniedziałek i sobotę po Mszy św. porannej, a od wtorku do piątku i w niedzielę o godz. 17.30. Dla dzieci różaniec o godz. 16.30. Zapraszam do modlitwy różańcowej, którą tak bardzo umiłował Św. Jan Paweł II.
6. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca modlimy się o powołania, i I piątek miesiąca spowiedź u chorych od 10.00, w kościele od 17.30, po Mszy św. wynagradzającej Litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania.
7. W sobotę po Mszy św. Litania do Matki Bożej i Różaniec.
8. W sobotę 3 października na godz. 10.00 zapraszam wszystkich chętnych do pomocy przy jesiennym sprzątaniu kościoła i placu wokół. Zadbajmy o to by przy naszej świątyni było jeszcze piękniej.
9. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, również po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
10. W przyszłą Niedzielę zapraszam rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. na spotkanie po Mszy św. o godz. 11.00.
11. W tym tygodniu pomalowano elewację naszego kościoła, zrobiła to firma p. Rafała Parzuchowskiego gratisowo. Serdeczne Bóg zapłać. Pomalowano boazerię na chórze, doprowadzono prąd i zainstalowano oświetlenie na strychu kościoła. Panowie Eugeniusz Tadeusz i Jan poprawili i poszerzyli chodnik na terenie kościoła również uczynili to gratisowo. Serdeczne Bóg zapłać. Również zrobiono konserwację i przegląd pieca pod kościołem.
12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik „Idziemy”.
13. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
14. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.