Ogłoszenia parafialne XXV Niedziela Zwykła - 20 września 2020

1. Dzisiejsza Niedziela to dzień Środków Społecznego przekazu. Módlmy się za ludzi pracujących w mediach, aby zawsze nieśli prawdę.
2. Od dziś rozpoczynają się zapisy do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas ósmych i klas pierwszych szkoły średniej i starszych. Zgłaszamy się do zakrystii po każdej Mszy św. Niedzielnej do końca września.
3. Od października będzie prowadzony w naszej parafii kurs przedmałżeński osoby które mają zamiar zawrzeć ślub w przyszłym roku proszę o zgłaszanie się do zakrystii.
4. Zapraszam chłopców, którzy chcą być ministrantami na zbiórki w soboty o godz. 10.00.
5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na konserwację i utrzymanie Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
6. W minionym tygodniu został zamontowany świetlik na strychu kościoła, który był tam poprzednio. Niestety stary był już spróchniały i został zrobiony nowy – wykonał go bezpłatnie Pan Paweł Golak. Składam serdeczne Bóg zapłać. Od dzisiaj będzie on wieczorami podświetlany, na razie prowizorka ale wkrótce docelowe oświetlenie. Również na chórze kościoła została zamontowana na jednej ścianie boazeria i odnowione 2 ławki które pojawią się w tym tygodniu koszt tej pracy to 1000zł. Prace wykonali Panowie Paweł Golak i Stanisław Karolewski.
Serdeczne Bóg zapłać.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik „Idziemy”.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.