Ogłoszenia parafialne XXIX Niedziela Zwykła - 20 październik 2019

1. Dziś w całym Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny pod hasłem „ Ochrzczeni i posłani”. Wielkie dzieło misyjne wspieramy na różne sposoby, także składając w dniu dzisiejszym ofiary na tacę na Papieskie Dzieła Misyjne.
2. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa różańcowe w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej w pozostałe dni dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych 17.30.
3. Składam serdeczne podziękowania tym naszym Parafianom, którzy w dniu wczorajszym pomagali w pracach porządkowych przy kościele i plebanii. Bóg zapłać.
4. Zbliża się listopad – miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Naszych bliskich możemy polecać Bogu w wypominkach. Zostały przygotowane kartki wspominkowe, roczne i listopadowe na których możemy wpisywać imiona zmarłych. Za zmarłych polecanych wypominkach rocznych modlimy się w Niedziele po Mszy św. w listopadowych w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej w pozostałe dni przed Mszą św. jednorazowe w czasie Mszy św. na cmentarzu 1 i 2 XI.
5. Msza św. 1 XI odprawiana będzie na cmentarzu o godz. 11.00 a 2 XI o 12.00.
6. Informuję, że można zamawiać intencje Mszy św. na rok 2020.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecam tygodnik „Idziemy”.
8. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała się Wami.