Ogłoszenia parafialne XXIV Niedziela Zwykła - 15 września 2019

1. Dzisiejsza niedziela jest poświęcona środkom społecznego przekazu. Katechizm Kościoła Katolickiego podkreśla ich wielki wpływ na przekaz informacji oraz rozwój kultury i kształcenie. Roztropnie korzystajmy z ich dobrodziejstw. Zadbajmy też, by właściwie korzystało z nich młodsze pokolenie.
2. Dziś po Mszy Św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii Św. i ich rodziców.
3. Bóg zapłać Nowożeńcom Ewelinie Mazurek i Rafałowi Janiszewskiemu Paulinie Kosteckiej i Grzegorzowi Mrozickiemu i Aleksandrze Siebierskiej i Krzysztofowi Balnis za kwiaty zdobiące nasz kościół.
4. W minionym tygodniu zostały założone i zaimpregnowane schody.
5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik „Idziemy”.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
7. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała się Wami.
8. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy ś.p. Ireneusza Roickiego i Małgorzatę Przybysz, Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.