Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela Zwykła - 6 września 2020

1. Dziś pierwsza Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja.
2. Dzisiaj Po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
3. Bóg zapłać nowożeńcom Magdalenie Paluch i Aleksandrowi Deluga za kwiaty zdobiące nasz kościół.
4. Przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
5. W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne.
6. We wtorek 8 września święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
7. W sobotę zapraszam chłopców kl 4 i starszych, którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie o godz. 10.00.
8. W niedzielę 13 września Siostry Loretanki zapraszają na odpust do Loretto na godzinę 13.00 Mszę św. będzie sprawował abp Salvatore Pennacchio Nuncjusz Apostolski w Polsce.
9. W Przyszłą Niedzielę o godz. 17.30 nabożeństwo fatimskie połączone z procesją ze świecami. Zapraszam.
10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik „Idziemy”.
11. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
12. Msze Święte wieczorem są odprawiane o godzinie 18.00.
13. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.