Ogłoszenia parafialne XXII Niedziela Zwykła - 1 września 2019

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 nabożeństwo adoracyjne. W zakrystii zbierane są ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
2. Dziś zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
3. Przypominam, że od dzisiaj Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 18.00
4. Serdecznie dziękuję nowożeńcom Marcie Pawłowskiej i Krystianowi Stępień za kwiaty zdobiące nasz kościół.
5. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego jutro - 2 IX o godz. 10. Zapraszam dzieci młodzież, nauczycieli i rodziców. Będziemy prosić o Boże błogosławieństwo na czas zdobywania wiedzy i kształtowania charakterów dla naszych pociech. Wszystkich pierwszoklasistów ze szkoły podstawowej zapraszam za tydzień z tornistrami i przyborami szkolnymi na uroczyste błogosławieństwo i poświęcenie podczas Mszy św. o godz. 11.00. Przypominam rodzicom, że edukacja szkolna i katechetyczna powinna być przedmiotem ich szczególnej troski.
6. W tym tygodniu przypada i czwartek modlimy się o powołania, o godz. 17.00 spotkanie modlitewne Stowarzyszenia krwi Chrystusa, i l piątek miesiąca spowiedź u chorych od 10.00, w kościele od 17.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. Litania do Serca Paja Jezusa i Akt oddania, następnie spotkanie rodzin intronizacyjnych. W sobotę po Mszy św. Różaniec i Adoracja.
7. W przyszłą Niedzielę uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Loretańskiej Siostry Loretanki zapraszają do Loretto na Mszę św. pod przewodnictwem ks. Bpa R. Kamińskiego o godz. 13.00
8. W przyszłą Niedzielę taca na Seminarium Duchowne.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik ,,Idziemy".
10.Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
11. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała się Wami.
12.W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy s.p. Wacława Witolda Piotrowskiego jak również polećmy naszych zmarłych, Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.