Ogłoszenia parafialne XXI Niedziela Zwykła - 23 sierpnia 2020

1. Bóg zapłać nowożeńcom Sylwi Rzemek i Rafałowi Kuska oraz Klaudii Łukasiewicz i Kamilowi Tranczewskiemu za kwiaty zdobiące nasz kościół.
2. W środę 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, nasze myśli i serca kierujemy na Jasną Górę, by uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską. Na Jasną Górę przychodzimy do Matki Boga z wielowiekowym już depozytem naszego zawierzenia, które jest dziedzictwem całych pokoleń. (św. Jan Paweł II)
3. Trwają jeszcze prace przy dociepleniu naszego kościoła już od strony zakrystii.
4. Zachęcam do czytania tygodnika „Idziemy”.
5. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
6. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.