Ogłoszenia parafialne XX Niedziela Zwykła - 18 sierpnia 2019

1. Dzisiejsza niedziela to już przedostatnia wakacyjna. Nie zapominajmy też w naszych modlitwach o pielgrzymach oraz o wypoczywających na wakacjach, aby szczęśliwie powrócili do swoich domów i rodzin.
2. Bóg zapłać Nowożeńcom Grażynie Pieprzyckiej i Piotrowi Niecieckiemu, Magdalenie Falba i Hubertowi Polita oraz Katarzynie Paruszewskiej i Giorgio Guareschi za kwiaty, zdobiące nasz kościół.
3. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Tomasz Kielar kaw z par. tut. Anita Koczara panna z par św. Rodziny w Wyszkowie, Arkadiusz Skoczylas kaw. z par tut. Luiza Pikora panna z par. św. Ap. Piotra i Pawła w Pniewie, Igor Zabicki kaw. z par św. Idziego w Wyszkowie Paulina Chawłowska panna z par tut.
4. W czwartek, 22 sierpnia, wspominamy N.M.P. - Królową, wiele narodów wybrało Maryję za swoją królową, nasza Ojczyzna również. Prośmy Maryję naszą Królową by opiekowała się naszym narodem.
5. Informuje, że w minionym tygodniu został założony witraż w prezbiterium pomalowane pół dachu kościoła, i dokończone prace przy dociepleniu i renowacji jednej strony elewacji naszego kościoła. Wszystkim, którzy przyczynili się do tych prac składam serdeczne Bóg zapłać. Została do pomalowania jeszcze wieża kościoła i dach pulpitowy, jeśli będzie sprzyjająca pogoda, możliwość wynajęcia podnośnika oraz fachowcy, prace będą kontynuowane w tym tygodniu.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
8. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża by się Wami opiekowała, tym którzy jadą jeszcze na urlop, dobrego wypoczynku.