Ogłoszenia parafialne XVIII Niedziela Zwykła - 2 sierpnia 2020

1. Dziś I Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zbierane są ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
2. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Jakub Michalski kaw. Z par sw. Kazimierza w Łyszkowicach i Pola Rozenek panna z par tut.
3. Miesiąc sierpień to czas kiedy przeżywamy narodowe rocznice jest to również miesiąc trzeźwości, włączmy się w to postanowienie.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca w czwartek modlimy się o powołania kapłańskie zakonne i misyjne, w piątek idę do chorych spowiedź w kościele od godz. 18.30 i Adoracja Najświętszego Sakramentu.
5. Czwartek to również Święto Przemienienia Pańskiego w tym dniu wyrusza 309 Warszawska Pielgrzymka Paulińska na Jasną Górę. W tym roku ograniczona ze względu na pandemię.
6. W dniach od 5 do 14 sierpnia w naszej diecezji rozpoczyna się Nowenna do Matki Bożej Łaskawej w intencji Ojczyzny w 100 lecie cudu nad Wisłą, w dziele duchowego pielgrzymowania na Jasną Górę. W ramach tej nowenny o godz. 18.30 różaniec i Adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę po Mszy św.
7. Trwają prace przy docieplaniu naszego kościoła.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
10. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzę udanego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga niema odpoczynku.
11. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.