Ogłoszenia parafialne XVI Niedziela Zwykła - 21 Lipca 2019

1. W czasie wakacji i urlopów nie zapomnijmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele, niech to będzie strój godny tego miejsca.
2. Nowożeńcom Dominice Szewczyk i Arkadiuszowi Wójcik dziękuje za kwiaty zdobiące nasz kościół.
3. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Hubert Polita kawaler i Magdalena Falba oboje z parafii tutejszej.
4. Z racji wspomnienia świętego Krzysztofa patrona kierowców, Błogosławieństwo pojazdów i kierowców odbędzie się 25 VII w czwartek i w niedzielę - 28 VII po każdej Mszy św.
5. W piątek 26 VII wspominamy dziadków Pana Jezusa Joachima i Annę. Jest to dzień wdzięczności dziadkom i seniorom za których dziękujemy Panu Bogu i polecamy ich w modlitwie.
6. Zachęcamy do czytania tygodnika "Idziemy"
7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
8. Przypominamy, że Msze św. w okresie wakacyjnym - lipiec i sierpień będą odprawiane o godz. 19.00 z wyjątkiem poniedziałków i sobót.
9. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składam najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.