Ogłoszenia parafialne XV Niedziela Zwykła - 14 Lipca 2019

1. Czas wakacji niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary i nawróceniu. Temu właśnie służy niedzielna Eucharystia. Nie rezygnujmy z tego najcenniejszego spotkania z Panem Jezusem. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele, niech to będzie strój godny tego miejsca.
2. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Rafał Janiszewski kawaler z parafii św. w Brańszczyku i Ewelina Mazurek panna z parafii tutejszej. Hubert Polita kawaler i Magdalena Falba oboje z parafii tutejszej.
3. We wtorek, 16 lipca, przypada Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
4. Zachęcamy do czytania tygodnika "Idziemy"
5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
6. Przypominamy, że Msze św. w okresie wakacyjnym - lipiec i sierpień będą odprawiane o godz. 19.00 z wyjątkiem poniedziałków i sobót.
7. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składam najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
Z racji wspomnienia świętego Krzysztofa patrona kierowców, Błogosławieństwo pojazdów i kierowców odbędzie się 25 VII w czwartek i w niedzielę - 28 VII po każdej Mszy św.
8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy na drodze do wieczności Ś. P. Stanisławę Zabłocką. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.