Ogłoszenia parafialne XV Niedziela Zwykła - 12 lipca 2020

1. Czas wakacji niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary i nawróceniu. Temu służy Niedzielna Eucharystia. Nie rezygnujmy z tego najcenniejszego spotkania z Panem Jezusem.
2. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Kamil Sebastian Juszczyński i Paulina Juszczyńska zd. Fabisiak
.
3. Jutro 13 lipca po Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami. Serdecznie zapraszam.
4. W czwartek wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej.
5. W minionym tygodniu w czwartek rozpoczęliśmy prace przy docieplaniu naszego kościoła.
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
8. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzę udanego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga niema odpoczynku. Nie zapominajmy, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej ścieżce. Nie bójmy się manifestować naszej wiary i przynależności do kościoła.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
10.W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy ś.p. Zygmunta Nowaka i Adama Jaworskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....