Ogłoszenia parafialne XIX Niedziela Zwykła - 11 sierpnia 2019

1. Łączymy się z pielgrzymującymi na Jasną Górę, wierni tradycji naszych Ojców, zanosimy do Matki Bożej Królowej Polski wszystkie nasze sprawy narodowe, parafialne, rodzinne i osobiste.
2. We wtorek po Mszy św. Różaniec Fatimski z procesją, przynosimy świece,serdecznie zapraszam.
3. W czwartek, 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - prawda wiary o tym, iż Maryja po ziemskim życiu z ciałem i duszą została wzięta do nieba. Jest to również 99 rocznica zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920 roku zwanej ,,Cudem nad Wisłą" - bohaterskiej obrony Warszawy i Europy przed nawałnicą bolszewicką. Porządek Mszy św.jak w każdą niedzielę, Po każdej Mszy św.poświęcenie kwiatów i ziół. W naszym kościele Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny i Wojska Polskiego o godz. 11.00, następnie przemarsz pod pomnik żołnierzy zamordowanych w 1920 r. w asyście Młodzieżowej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszkowie, pod batuta kapelmistrza Franciszka Bieganowskiego, wspólna modlitwa i złożenie kwiatów.
4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
6. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łaski Matka Boża by się Wami opiekowała, tym którzy jadą na urlopy dobrego wypoczynku.
7. Pomódlmy się za naszych zmarłych polecanych w wypominkach.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.