Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela Zwykła - 7 Lipca 2019

1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele, niech to będzie strój godny tego miejsca.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9 i 11 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza. A po Mszy św. o 11.00 nabożeństwa adoracyjne.
3. Nowożeńcom Ilonie Melion i Cezaremu Kowalskiemu dziękuję za kwiaty zdobiące nasz kościół.
4. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Rafał Janiszewski kaw z par. św Floriana w Brańszczyku i Ewelina Mazurek panna z par św. tut.
5. Informuję, że w minionym tygodniu za instalację odgromową zapłaciliśmy 7.500, jest to koszt materiałów, wynajęcia podnośnika i robocizny.
6. W sobotę 13 lipca po Mszy św. porannej nabożeństwo fatimskie z procesją ze świecami, następnie spotkanie rodzin Intronizacyjnych.
7. Zachęcam do czytania tygodnika „Idziemy
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
9. Przypominam, że Msze św. w okresie wakacyjnym – lipiec i sierpień będą odprawiane o godz. 19.00 z wyjątkiem poniedziałków i sobót.
10. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy na drodze do wieczności ś.p. Hanię Polita i Janinę Łabędowicz. Wieczny odpoczynek…