Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela Zwykła - 5 lipca 2020

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 nabożeństwo Adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
3. Przypominam, że Msze św. od wtorku do piątku i w Niedziele wieczorem są odprawiane o godz. 19.00.
4. Bóg zapłać nowożeńcom Annie Dziubłowskiej i Damianowi Komorowskiemu za kwiaty zdobiące nasz kościół.
5. W sobotę wspomnienie św. Benedykta – patrona europy.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
8. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzę udanego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga niema odpoczynku. Nie zapominajmy, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej ścieżce. Nie bójmy się manifestować naszej wiary i przynależności do kościoła.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
10. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy ś.p. Jerzego Płochockiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…