Ogłoszenia parafialne XIII Niedziela Zwykła - 29 czerwca 2019

1. Dziś o godz. 17.30 ostatnie Nabożeństwo Czerwcowe serdecznie zapraszam wszystkich opieszałych.
2. Nowożeńcom Kindze Bajorek i Mateuszowi Wiśniewskiemu dziękuję za kwiaty zdobiące nasz kościół.
3. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się Rafał Piotr Kalinowski kaw z par tut i Ewelina Bajorek panna z par św. Wojciecha w Wyszkowie.
4. Informuję, że w minionym tygodniu została założona na kościele instalacja odgromowa.
5. Grupa modlitewna Krwi Chrystusa zaprasza na wspólną modlitwę w I czwartek miesiąca o godz. 18.25
6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. modlitwa o dobre i święte powołania kapłańskie zakonne i misyjne oraz za tych, którzy służą Panu Jezusowi. W piątek o 10.00 idę do chorych, spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu od 18.30, o godz. 19.00 Msza św. W sobotę po Mszy św. Różaniec.
7. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.
8. Zachęcam do czytania tygodnika „Idziemy”.
9. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, i wakacje życzę radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wolnego. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele – niech to będzie strój godny tego miejsca.
10. Wszystkim parafianom i gościom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składam najlepsze życzenia i zapewniam o modlitwie.
11. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
12. Informuję, że Msze św. w okresie wakacyjnym – lipiec i sierpień będą odprawiane o godz. 19.00 z wyjątkiem poniedziałków i sobót.
13. W minionym tygodniu pożegnaliśmy na drodze do wieczności ś.p. Stanisława Zdrojkowskiego. Wieczny odpoczynek…