Ogłoszenia parafialne XI Niedziela Zwykła - 14 czerwca 2020

1. W dniu dzisiejszym ks. Zenobiusz obchodzi 61 r. święceń kapłańskich, pamiętajmy w naszych modlitwach o dostojnym jubilacie.
2. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną. Codziennie do czwartku włącznie procesja eucharystyczna. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, a po procesji poświęcenie wianków.
3. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do wystroju ołtarzy Bożego Ciała, oraz wszystkim uczestnikom. Był to wyraz naszej wiary w Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
4. Bóg zapłać nowożeńcom Patrycji Żera i Łukaszowi Tryc za kwiaty zdobiące nasz kościół.
5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu z racji na uroczystość możemy uzyskać odpust za odmówienie aktu wynagrodzenia, spełniając zwykłe warunki, nie ma postu. Po Nabożeństwie procesja.
6. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam dzieci, które w minionym roku były u I Komunii św. wraz z rodzicami na spowiedź. Rocznica w przyszłą Niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej - tygodnik Idziemy.
8. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.