Ogłoszenia parafialne VI Niedziela Wielkanocna - 26 maja 2019

1. W ubiegłą Niedzielę część członków Rady Parafialnej złożyła rezygnację z członkostwa w Radzie Parafialnej dziękuję Państwu za dotychczasową współpracę.

2. W naszym kościele nabożeństwa majowe od wtorku do piątku i w Niedziele o godz. 17.30. a w poniedziałki i soboty po Mszy św. porannej.

3. Otoczmy dziś modlitwą nasze Mamy w Dniu ich święta. Podziękujmy za ich dobroć i miłość, a zmarłe Mamy polećmy Bożemu Miłosierdziu.

4. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Michał Czarnocki kaw. i Martyna Skoczeń panna oboje z par. tut., Cezary Kowalski kaw. z par. tut. i Ilona Melion panna z par. św. Jana Chrzciciela w Brańszczyku, Mateusz Wiśniewski kaw. i Kinga Bajorek panna oboje z par. tut.

5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dzieci kl. 4 i ich rodziców.

6. We wtorek i środę po mszy św. wieczornej spotkanie dzieci przystępujących do I Komunii św. Natomiast w sobotę od 11.00 spowiedź dzieci i rodzin.

7. W piątek rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Pięćdziesiątnicy o godz. 12.00 w naszej parafii zapraszam na spotkanie Adoratorek Krwi Chrystusa i tych którzy by pragnęli dołączyć do tej grupy spotkanie poprowadzi Siostra Krystyna.

8. W sobotę (pierwszą miesiąca) o godz. 8.30 Msza Św. wynagradzająca, po Mszy Św. różaniec i adoracja. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Jest to również dzień dziecka pamiętajmy o naszych pociechach by dzieciństwo przeżywały miłości i radości.

9. W sobotę o godz. 10.00 w katedrze warszawsko-praskiej świecenia kapłańskie przyjmie 9 diakonów otoczmy ich naszą modlitwą

10. Przyszła niedziela to już Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, jest to również dzień I Komunii św. w naszej parafii. Na Mszy św. o godz. 12.30 dziewięcioro dzieci przyjmie po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca, otoczmy już dziś ich naszą modlitwą.

11. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza.

12. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła rozpoczęliśmy remont schodów i podjazdu dla osób niepełnosprawnych, oraz kontynuowane są prace związane z dociepleniem kościoła.

13. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, tygodnika „Idziemy”.