Ogłoszenia parafialne V Niedziela Zwykła - 7 luty 2021

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja z ok I Niedzieli miesiąca.
2. Dziś dzień imienin Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Otoczmy naszego biskupa modlitwą.
3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Jakub Ostapowicz kaw i Klaudia Jaszewska panna oboje z par tut.
4. W czwartek 11 lutego przypada Święto Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego, modlimy się za chorych i cierpiących. Zapraszam na Mszę św. osoby, które chcą przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych.
5. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali przy rozbieraniu dekoracji świątecznych.
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Bóg zapłać” również za ofiary złożone podczas Mszy św. kolędowych. Jeśli ktoś pragnie zaprosić ks. na indywidualną wizytę to zapraszam do zakrystii po Mszy św.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na chorych objętych opieką Caritas DWP.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.
10. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Jadwigę Drosel. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…