Ogłoszenia parafialne V Niedziela Wielkanocna - 2 maja 2021

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza. Nabożeństwo Adoracyjne połączone z Majowym o godz. 17.30. Dzisiaj Dzień Flagi pamiętajmy o wywieszeniu flagi.
2. Rozpoczyna się miesiąc maj, podczas którego w sposób szczególny modlimy się do Matki Bożej w czasie nabożeństw majowych. W naszym kościele nabożeństwa majowe od wtorku do piątku i w Niedzielę o godz. 17.30, a w poniedziałek i sobotę po Mszy św. porannej.
3. Uroczystość N. M. P. Królowej Polski. Msze św. o godz. 9.00, 12.00 - Suma odpustowa którą odprawi i kazanie wygłosi ks. Piotr Główka proboszcz par. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie, serdecznie zapraszam następna Msza św. o godz. 18.00. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne. W piątek spowiedź od godziny 17.30. W piątek idę do chorych o godz. 10.00.
5. W sobotę 8 maja uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Dodatkowa Msza św. z racji naszego odpustu na Cmentarzu Parafialnym o godz. 12.00.
6. W przyszłą Niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
9. W związku z rozszerzającą się pandemią wojewoda przekazał burmistrzom i straży pożarnej jednorazowe maseczki, które zostały przekazane parafiom, można je otrzymać przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii.
10. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.