Ogłoszenia parafialne Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - 24 listopada 2019

1. Dzisiejsza niedziela to uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata, kończy Rok Liturgiczny. Po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Chrystusowi Królowi. W tym dniu możemy uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu Poświęcenia przy spełnieniu pozostałych warunków. po nabożeństwie spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I komunii św.
2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent – czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Na każdej Mszy Św. będzie poświecenie opłatków. Poświęcony opłatek z własnego kościoła jest znakiem budowania jedności wspólnoty parafialnej.
3. Roraty w Adwencie będą odprawiane codziennie godz. 6.45.
4. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na utrzymanie cmentarza.
5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tygodnik „Idziemy”
6. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz naszego kościoła.
7. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask i Matka Boża opiekowała się Wami.