Ogłoszenia parafialne Niedziela Zesłania Ducha Świętego - 9 czerwca 2019

1. Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres Wielkanocny i komunii św. wielkanocnej. Kościół modli się, aby Duch Św. dał nam głębiej zrozumieć tajemnicę Eucharystii i doprowadził nas do całej prawdy. Za odśpiewanie Hymnu do Ducha świętego można uzyskać odpust.
2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z klas 4 będą przeżywały rocznicę I Komunii Świętej, od poniedziałku zapraszam na rocznicowy Biały Tydzień.
3. Trwa miesiąc czerwiec zapraszam na Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 w soboty po Mszy św. porannej.
4. Jutro Msza św. i Nabożeństwo wieczorem.
5. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Piotr Nieciecki kaw. i Grażyna Anna Pieprzycka panna oboje z par M. B. Częstochowskiej z Piastowa.
6. Informuję, że połowa ofiar z pogrzebu ks. Jerzego Dębowskiego czyli 3.000 zł została przekazana do Domu Pomocy Społecznej dla osób niepełnosprawnych do Niegowa zakupiliśmy sprzęt AGD. Drugą połowę przekażemy do diecezji Płockiej do Przedszkola w Pułtusku.
7. Jutro II Dzień Świąt Zesłania Ducha Św. – Święto Matki Kościoła.
8. W środę po Mszy św. zapraszam na spotkanie osoby które ubierają Ołtarze na Boże Ciało.
9. W czwartek 13 czerwca Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją ze świecami.
10. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.
11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, tygodnika „Idziemy”.
12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę Błogosławionej Niedzieli, a solenizantom i jubilatom Błogosławieństwa Bożego i Opieki Matki Bożej.