Ogłoszenia parafialne Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego - 2 czerwca 2019

1. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, o godz. 12.30 dzieci w naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 będą zbierane ofiary na utrzymanie naszego cmentarza. Jest to również I Niedziela miesiąca Nabożeństwo Adoracyjne o godz. 17.30. połączone z czerwcowym.
2. Do sakramentu Małżeństwa przygotowują się: Michał Czarnocki kaw. i Martyna Skoczeń panna oboje z par. tut., Cezary Kowalski kaw. z par. tut i Ilona Melion panna z par. św. Jana Chrzciciela w Brańszczyku, Mateusz Wiśniewski kaw. i Kinga Bajorek panna oboje z par. tut.
3. Od poniedziałku do piątku trwa Biały tydzień, Nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30 i po nich bezpośrednio Msza św. tylko w sobotę Msza św. rano.
4. Przez kolejne dni czerwcowe razem z Maryją oczekujemy na Zesłanie Ducha Świętego.
5. Dziś Święto Dziękczynienia. Zbiórka do puszek na dokończenie Świątyni Opatrzności Bożej.
6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Pamiętajmy, że kończy się okres Wielkanocny i że to ostatni moment, aby zadośćuczynić przykazaniu kościelnemu nakazującemu spowiedź i komunię świętą.
7. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań kapłańskich. W piątek idę do chorych o godz.10, spowiedź w kościele od 17.00.
8. W sobotę spowiedź dzieci rocznicowych od godz.11.00.
9. W przyszłą Niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z kl. 4 będą obchodziły rocznicę I Komunii św.
10. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.
11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, tygodnika „Idziemy”.