Ogłoszenia parafialne Niedziela Chrztu Pańskiego - 12 stycznia 2020

1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. Od jutra w liturgii przeżywamy Okres Zwykły, lecz tradycyjnie śpiewamy kolędy do 2 lutego.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 Uroczyste Błogosławieństwo dzieci, które w minionym roku przyjęły chrzest.
3. Bóg zapłać wszystkim, którzy składali dary żywnościowe w Adwencie. Zrobiliśmy 10 paczek resztę produktów przekazaliśmy do DPS do Niegowa.
4. Właścicielom cukierni MUFINKA dziękuję za ciasto, którym zostaliśmy poczęstowani w I Dzień Świąt Bożego Narodzenia.
5. Dziękuję również paniom które zrobiły ozdoby choinkowe do kościoła.
6. W niedzielę 19 stycznia o godz. 11.00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców, a po Mszy św. spotkanie.
7. Od 7 stycznia Msze św. w Pon. Czw. Pt i Sob. Odprawiane będą o godz. 8.30 natomiast Wt. i Śr. o godz. 15.00 ze względu że w te dwa dni mam lekcje w szkole od rana a później jest kolęda. Ofiary składane na kolędzie będą przeznaczone na dokończenie inwestycji rozpoczętych w tym roku i zrobienie nowych drewnianych mebli do zakrystii. Już dziś składam serdeczne staropolskie Bóg zapłać. Dziękujemy za wspólną modlitwę i miłe spotkania w czasie wizyty duszpasterskiej.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej – tygodnik Idziemy.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
10. Wszystkim parafianom i gościom życzę Błogosławionej Niedzieli a solenizantom i jubilatom by Bóg udzielał potrzebnych łask a Matka Boża opiekowała się Wami.

11. PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ - KOLĘDA

13 I Poniedziałek – ul. Przelotowa i Jeziorna.

14 I Wtorek – ul. Ogrodowa, Jasna i Dolna.

15 I Środa – ul. Niecała, Piaskowa Jodłowa Warszawska – jeden ksiądz; ul. Letniskowa, Skarżyńskiego – drugi ksiądz.

16 I Czwartek ul. Słoneczna , Graniczna – jeden ksiądz; ul. Konwaliowa Wołowskiego, Kolejowa – drugi ksiądz.

17 I Piątek – ul. Powstańców i Staszica.

18 I Sobota – al. Wolności od torów i Poniatowskiego – jeden ksiądz; ul. Czackiego, Sobieskiego, Lenartowicza, Broniewskiego – drugi ksiądz.

20 I Poniedziałek – ul. Targowa od lasu.

21I Wtorek – ul. Mickiewicza, Słowackiego – jeden ksiądz; ul. Batorego – drugi ksiądz.

Wizytujemy od Pon do Piątku od godz. 16.00 do 2.100, a w soboty od 10.00.